€ 575.000,- k.k.
In één van de mooiste straten van het Statenkwartier is in 2020 een karakteristiek 3-laags bovenhuis getransformeerd tot drie oogverblindende appartementen waarbij elke woning beschikt over een schitterende lichtinval, luxe open keuken met hoogwaardige merkapparatuur, stijlvolle badkamer, goed formaat slaapkamers en een ruime living met visgraat parketvloer. Bovendien beschikt het gebouw over een lift en is er gezien het gebruik van hoogwaardige materialen door de Rijksoverheid een gunstig energielabel A afgegeven.
De locatie in hartje Statenkwartier is perfect te noemen waarbij “de Fred” ruimte biedt aan een groot aanbod van traiteurs, speciaalzaken en kleinschalige horecagelegenheden. Daarnaast is het pand uitstekend gelegen ten opzichte van de Scheveningse haven, het strand en diverse internationale organisaties zoals Europol, de OPCW en Eurojust.
Het topappartement op de derde etage beschikt over ca. 88 m² woonoppervlak en heeft een loftachtige indeling waarbij bovendien de lift rechtstreeks uitkomt in het appartement!
Indeling:
Entree van het gebouw, trap of lift naar 3e etage, eigen entree van het appartement op de tweede etage met binnentrap naar de derde etage, hal voorzien van toilet met wandcloset, fonteintje en fraai tegelwerk. Vanuit de hal de spectaculaire doorgebroken living ca. 59 m² met stijlvolle ingebouwde gashaard en zeer gunstige lichtinval dankzij diverse aangebrachte raampartijen, dakramen en openslaande deuren naar balkon alsmede terras van ca. 3.40×1.90 pal Zuidwest. De woonkamer is bovendien voorzien van stijlvolle open keuken met hardstenen werkblad, Siemens combioven, wijnklimaatkast, Siemens inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, Quooker, koel-/vriescombinatie en vaatwasser.
Vanuit de woonkamer een zwarte taatsdeur naar hal met vaste kast, ruime slaapkamer ca. 4.47×3.20 aan de voorzijde en schitterende badkamer ca. 3.90×2.08 voorzien van fraai tegelwerk, meubel met twee waskommen, vloerverwarming, ronde spiegel met verlichting, handdoekenradiator, inloopdouche met glazen wand, ingebouwde regendouchekop en nis voor douchespullen.
De tweede slaapkamer ca. 3.90×2.44 is ook een ruime kamer en beschikt over twee dakramen.
Aanvullende informatie:
– ’s-Gravenhage sectie AK nummer 10138 A-5
– Eigen grond
– Bouwjaar 1910
– Energielabel A
– Rijks beschermd stadsgezicht
– Woonoppervlak ca. 88 m²
– Gebouwgebonden buitenruimte ca. 4 m²
– 88/463 aandeel in de VvE
– Maandelijkse VvE bijdrage € 93,50
– Collectieve opstalverzekering
– Volledig voorzien van dubbel glas
– Cv-combiketel Intergas 2020
– Garantie op de uitgevoerde werkzaamheden
– Ouderdoms- en niet-bewoningsclausule van toepassing
– Projectnotaris Rosenberg Polak
– Oplevering kan snel
- 88 m2
- 2
Kenmerken Adriaan Pauwstraat 24b
Overdracht
Vraagprijs | € 575.000,- k.k. |
---|---|
Aanvaarding | In overleg |
Oppervlaktes en inhoud
Woonoppervlakte | 88 m2 |
---|---|
Inhoud | 310 m3 |
Bouw
Soort | Bovenwoning |
---|---|
Bouwvorm | Bestaande bouw |
Bouwjaar | 1910 |
Dak type | Plat dak |
Isolatievormen | Dakisolatie, Muurisolatie, Dubbelglas |
Energielabel | A |
Indeling
Aantal verdiepingen | 1 |
---|---|
Aantal kamers | 3 |
Aantal slaapkamers | 2 |
Aantal badkamers | 1 |
Maandlasten
Ligging Adriaan Pauwstraat 24b
Marktcijfers van 's-Gravenhage
Gemiddelde verkoopprijs in 's-Gravenhage
Landelijk gemiddelde: € 318.796,-
Gemiddelde vraagprijs in 's-Gravenhage
Landelijk gemiddelde: € 336.310,-
Gemiddelde verkooptijd in 's-Gravenhage
Landelijk gemiddelde: 22
Gemiddeld aangeboden in 's-Gravenhage
Landelijk gemiddelde: 4081
Gemiddeld aantal verkocht in 's-Gravenhage
Landelijk gemiddelde: 8726
Gemiddelde prijs/m2 in 's-Gravenhage
Landelijk gemiddelde: 2.770